برخی از بهترین مراکز ماموگرافی کرج (7مرکز) + نوبت

ماموگرافی کرج، دریافت نوبت از مراکز ماموگرافی در کرج، مراکز خصوصی و دولتی ماموگرافی کرج، بیمه ها و قیمت  ماموگرافی در کرج و سریعترین نوبت ماموگرافی در کرج را در این مقاله از اسکن طب معرفی و مورد بررسی قرار خواهیم داد.

معرفی کوتاهی از شهر کرج:

کرج مرکز استان البرز، مرکز شهرستان کرج و یکی از کلان‌شهرهای ایران است؛ و به عنوان چهارمین شهر بزرگ ایران شناخته می‌شود.

این شهرستان در ۳۶ کیلومتری غرب تهران و در کرانه غربی رود کرج و در دامنه جنوبی رشته کوه البرز قرار گرفته‌است. کرج یکی از کلان شهرهای ایران می‌باشد. جمعیت این شهرستان 2413041 نفر می باشد. کرج پس از تهران بزرگ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران است و با توجه به جوان‌ بودن آن نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران، هم‌اکنون به‌عنوان یکی از کلان‌شهرهای کشور به‌شمار می‌آید.

شهر کرج  یکی از قطب های  علوم پزشکی ایران شناخته شده است. 7 مرکز ماموگرافی در کرج وجود دارند که در حال خدمت رسانی به بیماران در شهر کرج هستند.

معرفی ماموگرافی:

سرطان پستان یکی از سرطان‌های شایع در میان بانوان است. معمولاً پس از 40 سالگی یا در صورت داشتن سابقه خانوادگی انجام ماموگرافی در زنان ضروری است. گاه به دلایلی نیز ممکن است بدون سابقه و قبل از 40 سالگی ماموگرافی تجویز شود مانند:

  • وجود توده در سینه
  • درد سینه یا پستان
  • پوسته ریزی
  • ناهنجاری‌های نوک پستان

ماموگرافی نوعی رادیوگرافی از پستان است. به کمک ماموگرافی سرطان سینه زودتر تشخیص داده می‌شود. همچنین با اقدامات درمانی از پیشرفت آن جلوگیری خواهد شد. ماموگرافی بیشتر در میان بانوان انجام می‌شود. اما مردانی که سینه‌های بزرگ و غیر طبیعی دارند ممکن است به ماموگرافی نیاز داشته باشند.

بهترین زمان انجام ماموگرافی:

بانوان گرامی که هنوز یائسه نشده‌اید، باید بهترین زمان را برای انجام ماموگرافی انتخاب کنید. بهترین زمان برای انجام ماموگرافی، پس از زمان عادت ماهیانه و یا یک هفته پس از قاعدگی می‌باشد. این دو زمان باعث می‌شود درد بسیار کمتری را حس کنید؛ زیرا حساسیت سینه‌ها در کمترین میزان خود است. همچنین نتیجه و تفسیر آزمایش در مطلوب‌ترین حالت خود است.

فواید ماموگرافی در مراکز مجهز و پیشرفته:

-تشخیص به موقع علائم سرطان پستان، در نتیجه نیاز کمتر به انجام شیمی درمانی

-افزایش آگاهی افراد نسبت به وضعیت سلامتی سینه‌ها

-تشخیص به موقع تومور و ناهنجاری‌های موجود در بافت سینه

-کمک به انجام اقدامات سریع درمانی در صورت تشخیص به موقع سرطان

-اطمینان از سلامتی و افزایش اعتماد به نفس از جنبه روحی و روانی

اقدامات لازم جهت آماده شدن برای انجام ماموگرافی:

پس از گرفتن وقت از مرکز ماموگرافی در کرج، در روز تعیین شده باید استحمام کنید تا بدن تمیز باشد. همچنین از مام، عطر، اسپری و گل مرداب به هیچ عنوان استفاده نکنید. به طور کلی پوست نباید آغشته به مواد شیمیایی و یا معطر باشد. اگر قبلا هم ماموگرافی انجام داده‌اید، بهتر است مدارک قبلی را نیز همراه داشته باشید.

برای انجام ماموگرافی در کرج به مراکزی مراجعه کنید که دارای دستگاه های مدرن و باکیفیت می باشد و دارای پزشکان باتجربه و ماهر می باشند و می توانند گزارشی دقیق از توصیف عکس ها تهیه کنند از این رو ما برای راحتی شما در ادامه این مطلب به معرفی بهترین مراکز ماموگرافی در کرج میپردازیم.

مراکز ماموگرافی کرج:

1- ماموگرافی مرکز تصویربرداری نور کرج:

ارائه کننده انواع خدمات تصویربرداری پزشکی شامل ام ار ای،سی تی اسکن، رادیولوژی ساده و رنگی،نوار مثانه،ماموگرافی و سونوگرافی ساده و رنگی داپلر،سنجش تراکم استخوان و عکس دندان OPG

ماموگرافی نور کرج

بیمه های طرف قرارداد مرکز تصویربرداری پزشکی نور عبارت است از:

بیمه های پایه شامل بانک مرکزی،بانک ملی،کانون سر دفتران،بانک تجارت،بانک صادرات ایران،بانک کشاورزی،بانک صنعت ومعدن،بانک ملت،بیمه عمر(سامان)،نیروهای مسلح،تامین اجتماعی،خدمات درمانی،بانک توسعه صادرات ایران،بانک سپه

بیمه های تکمیلی شامل  دی ،رازی ،کمک رسان (SOS) ،بانک رفاه ،کار آفرین ،میهن ،نوین ،سرمد

آدرس مرکز تصویربرداری پزشکی نور: کرج،خیابان هفت تیر – نبش خیابان لاله 3

شماره تماس مرکز تصویربرداری نور کرج: 026-32747118

“شما در اسکن طب می توانید به صورت رایگان جهت دریافت نوبت سونوگرافی در نور و نوبت رادیولوژی ، نوبت سی تی اسکن ، نوبت ام ار ای ،نوبت ماموگرافی ، نوبت رادیوگرافی دندان در مرکز تصویربرداری نور اقدام کنید.”

2- ماموگرافی مرکز تصویربرداری بیمارستان کمالی کرج:

مرکز تصویربرداری بیمارستان کمالی کرج تقریبا تمامی روش های تصویربرداری پزشکی از جمله سونوگرفی، سی تی اسکن، MRI و اسکن تراکم استخوان  و ماموگرافی را دارا می باشد. این مرکز براساس آیتم هایی که در بالا مطرح شد تقریبا تمامی آن ها را دارد. یعنی علاوه بر قیمت بسیار مناسب، دارای دستگاه ماموگرافی بسیار با کیفیت، کادر پزشکی متخصص و دسترسی مناسب شهری در کرج می باشد.

ماموگرافی بیمارستان کمالی کرج

آدرس: کرج، خيابان شهيد بهشتی، ميدان شهدا، خیابان کمالی، مرکز آموزشی درمانی كمالی

تلفن: 32219391-026

“برای دریافت نوبت سریع و آنلاین بدون نیاز به حضور در مرکز به صفحه اختصاصی وبسایت اسکن طب مراجعه بفرمایید.”

3- ماموگرافی مرکز تصویربرداری مرکزی عظیمیه کرج:

مرکز تصویربرداری عظیمیه مرکزی بهداشتی و درمانی بسیار خوب و منظم دارای سیستم های مجهز در یک مجموعه واحد و به روز، این مرکز یکی از معتبرترین و مجهزترین مراکز تصویربرداری پزشکی در استان البرز است. این مرکز با دارا بودن کادر پزشکی مجرب شما را در زمینه تشخیص مطمئن بی نیاز می سازد. اگر به دنبال یک مرکز تصویر برداری پزشکی خوب برای  ماموگرافی در کرج می گردید.

ماموگرافی عظیمیه تصویربرداری مرکزی کرج

حتما شانس خود را با دیدار این تصویربرداری مرکزی عظیمیه کرج امتحان نموده و از مزایای درمانی تشخیصی آن بهره مند گردید. این موسسه دارای گواهینامه مدیریت کیفیت (ISO) بوده و علاوده بر پزشکان مورد اشاره، بالغ بر 80 نفر اعم از کارکنان فنی و اداری در آن مشغول به کار هستند.

آدرس مرکز تصویربرداری کرج: کرج – عظیمیه – بلوار شریعتی – پلاک 44

تلفن تماس: 026-32500668

“اسکن طب برای شما همشهریان عزیز مرکز تهرانی و توریست های محترم بستری فراهم کرده که به راحتی و انلاین بدون نیاز به حضور در  مراکز” نوبت   ماموگرافی رایگان” و یا با تعرفه دولتی در  کرج را رزرو کنید.”

 4- ماموگرافی مرکز تصویربرداری پزشکی پارس:

مرکز تصویر برداری پارس به عنوان مرکز جامع تصویر برداری با مدیریت آقای دکتر محمدباقر نوروزی جهت اعتلاء و ارتقا کیفیت خدمات تشخیصی درمانی پزشکی و با هدف خدمات رسانی بهینه و با اتکا به علم روز دنیا با استفاده از مدرن‌ترین دستگاه‌های تصویربرداری پزشکی در سال ۱۳۸۸ افتتاح گردیده است.

مرکز تصویربرداری پزشکی پارس ارائه دهنده کلیه خدمات تصویربرداری و همچنین ماموگرافی با پشتیبانی بیمه تامین اجتماعی میباشد.

ماموگرافی پارس کرج

“جهت دریافت نوبت آنلاین و سریع  ماموگرافی در کرج می توانید به وبسایت اسکن طب مراجعه کنید”

آدرس مرکز تصویربرداری پارس کرج: ستان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی جنوبی، ایستگاه تاکسی درختی، کوچه شهید عابدینی، پلاک 9

شماره تماس مرکز تصویربرداری پارس کرج: 32191 (026)

5- ماموگرافی بیمارستان قائم کرج:

بیمارستان قائم کرج البرز یک بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی عمومی است که در سال ۱۳۷۹ در فضایی حدود ۲۲ هزار متر مربع تأسیس شده است.

این بیمارستان در قالب شرکت پزشکی مهرپاد که مجوزیست خصوصی، اداره می‌شود و طرف قرارداد با بسیاری از سازمان‌های بیمه‌گر می‌باشد. از ابتدای تأسیس همراه با تحولات علمی و تکنیکی در رشته‌های مختلف پزشکی سطح ارائه خدمات به بیماران در این مرکز به صورت مستمر ارتقا یافته است و با سرمایه گذاری‌های مداوم شاهد پروژه‌های مختلف درمانی و امکان خدمت‌رسانی این مرکز گسترده‌تر شده است.این بیمارستان به‌صورت خصوصی اداره می‌شود و طرف قرارداد بسیاری از سازمان‌های بیمه‌کننده می‌باشد.

ماموگرافی بیمارستان قائم کرج

در بیمارستان قائم کرج ماموگرافی با تعرفه دولتی انجام می شود.

لیست بیمه های طرف قرارداد: تامین اجتماعی / بیمه سلامت ایران /  تعاون / سینا / سامان / کمک رسان ایران sos / پارسیان / نوین / رازی / معلم / میهن / ملت / ایران / آتیه سازان حافظ / سردفتران و دفتریاران / شرکت نفت / صدا و سیما / ما / دی / آسیا / آرمان / البرز / تجارت نو / نهاد ریاست جمهوری / بانک های سپه، کشاورزی، صادرات، ملی، رفاه، مرکزی، صنعت و معدن.

آدرس و تلفن بیمارستان قائم کرج:

استان البرز، کرج، میدان هفت تیر، بلوار دانش‌آموز، چهارراه دولت آباد، بیمارستان حضرت قائم

026-32771000

6- ماموگرافی مرکز تصویربرداری پزشکی بهار کرج:

مرکز تصویربرداری پزشکی بهار ، پس از اخذ مجوزهای لازم در بهمن ماه ۱۳۸۹، به همت گروهی از متخصصین و کارشناسان تصویربرداری پزشکی ، به عنوان سومین مرکز تصویربرداری پزشکی کرج ، آغاز به کار کرد و هم اکنون بطور شبانه روزی ، در حال خدمت رسانی به همشهریان گرامی است.

ماموگرافی ، با بکارگیری پرسنل مجرب و دقیق ترین تجهیزات پزشکی در مرکز تصویربرداری پزشکی بهار انجام می شود.

ماموگرافی کلینیک بهار کرج

ماموگرافی در کرج ، تحت پوشش بیمه انجام می شود.

بیمه های طرف قرارداد مرکز تصویربرداری پزشکی بهار عبارت است از:

“بیمه تامین اجتماعی – بیمه نیروهای مسلح – بانک تجارت – بیمه ملت – بانک کشاورزی – بیمه رازی – کمک رسان ایران – بانک ملی ایران – بیمه دانا –  بانک رفاه کارگران – سازمان بیمه خدمات درمانی – بیمه ایران – بیمه نوین – بیمه البرز – بیمه آسیا – بانک مسکن – بیمه پارسیان – بانک صادرات ایران”

آدرس مرکز تصویربرداری پزشکی بهار: کرج – خیابان طالقانی شمالی – 200 متر بالاتر از اداره پست – نبش نمایشگاه کتاب بهمن – کوچه نسیم – پلاک 493

شماره تماس: 32255745 – 026

7- ماموگرافی بیمارستان تخت جمشید کرج:

بیمارستان تخت جمشید نیز مانند بیمارستان کمالی کرج یکی از با کیفیت ترین و بهترین مراکز  ماموگرافی در استان البرز را دارد. این مرکز دارای دستگاه  ماموگرافی به روز و بسیار دقیقی است که می تواند بسیاری از پارامترهای مورد نظر پزشکان در  ماموگرافی را اندازه گیری نماید.

ماموگرافی تخت جمشید کرج

“برای دریافت نوبت ماموگرافی شبانه روزی کرج به صفحه تخصصی وبسایت اسکن طب مراجعه کنید.”

“اسکن طب برای شما همشهریان عزیز کرجی و توریست های محترم بستری فراهم کرده که به راحتی و انلاین بدون نیاز به حضور در مراکز نوبت  ماموگرافی رایگان و یا با تعرفه دولتی در کرج را رزرو کنید.”

دیگر مراکز ماموگرافی کرج:

مراکز ماموگرافی دیگری در  شهر کرج هستند که میتوانند از بهترین  ماموگرافی در استان   کرج به شمار

می آیند ولی با توجه به محدودیت معرفی همه آنها در این مقاله فقط به ذکر نام و لینک دهی به صفحات هر مرکز بسنده میکنیم.

8- رادیولوژی و سونوگرافی و ماموگرافی قدیمیان کرج

9- رادیولوژی و سونوگرافی و ماموگرافی مهر کرج

10- رادیولوژی و سونوگرافی و ماموگرافی دکتر امیر فتاح کرج

11- مرکز تصویربرداری نبی پرتو -(نبی پور اشرفی) کرج

12- مرکز ماموگرافی و تصویربرداری دکتر کریم زاده کرج

13- خدمات پزشکی رویان کرج

و….

این مراکز با داشتن تجهیزات پیشرفته و مدرن و با دستگاههای  ماموگرافی بروز، به ارائه خدماتی با کیفیت و بررسی دقیق بدن افراد می‌پردازند.

در نهایت، این مراکز  ماموگرافی تنها بخشی از بهترین مراکز  ماموگرافی در شهر کرج هستند. می‌توانید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد مراکز دیگر ماموگرافی کرج از صفحه اول اسکن طب با سرچ کلمات کلیدی ماموگرافی کرج، کرج، مطب ماموگرافی در کرج در کرج و کلمات دیگر مرتبط به  ماموگرافی اطلاعات بیشتری در مورد  ماموگرافی در کرج بدست بیاورید.

هزینه و قیمت ماموگرافی در کرج و استان البرز:

تعرفه  ماموگرافی در استان  البرز با کل کشور طبق جدول قیمت گذاری که وزارت بهداشت و آموزش پزشکی هر سال در اختیار مراکز تصویربرداری پزشکی و بیمارستان ها قرار میدهد ثابت میباشد و همه مراکز تعرفه یکسانی از بابت هر خدمت از بیماران دریافت میکنند.

لازم به ذکر است هزینه های ماموگرافی با توجه به خدمات دریافتی بیمار و نوع بیمه پایه و تکمیلی و همچنین قیمت خدمات  تصویربرداری،ممکن است برای هر بیمار تغییر کند.

سریعترین و بهترین روش دریافت نوبت ماموگرافی در شهر کرج و استان البرز وبسایت تخصصی اسکن طب میباشد. شما از طریق اسکن طب میتوانید از بهترین مراکز ماموگرافی استان البرز و سراسر کشور نوبت دریافت کنید و جواب اسکن خود را نیز از طریق اسکن طب و سیستم ارسال جواب اسکن طب از طریق لینک دریافت کنید.

چرا دریافت نوبت ماموگرافی کرج از اسکن طب:

*کاهش هزینه های بیماران در جهت دریافت نوبت و گرفتن جواب اسکن

*وجود مراکز مختلف تصویربرداری پزشکی در استان  البرز و حتی سراسر کشور

*ارائه کاملترین بسته نوبتدهی و جوابدهی تصویربرداری پزشکی در ایران

*آموزش های مرتبط به اسکنهای تصویربرداری پزشکی، آمادگی های قبل و بعد از اسکن در اسکن طب

نوبت ماموگرافی در کرج

*ارسال تصاویر و جواب اسکن با انواع مختلف فرمت مانند DICOM، PDF، JPG و غیره

*مراکز تصویر برداری ، سامانه نوبت دهی ، نیازمندی ها ، فروشگاه ، تجهیزات ، مقالات آموزشی و درخواست مشاوره و … از جمله خدماتی است که اسکن طب  تسهیل و با مطمئن ترین و سریع ترین روش  ها به بیماران یاری میرساند و در کنار آنهاست .

معرفی و امتیاز دهی مراکز ماموگرافی کرج:

در انتهای این مقاله از اسکن طب و وقتی که برای این مقاله گذاشته اید، امیدواریم این مقاله به شما جهت شناسایی مراکز ماموگرافی کرج و خدمات ویژه آنها کمک کرده باشد. در صورتی که نظر یا کامنتی در مورد این مراکز دارید خوشحال خواهیم شد تا با هموطنانمان و تیم اسکن طب در میان بگذارید.

لازم به ذکر است، رتبه بندی قرار داده در بالا اولویت اصلی و جایگاه واقعی مراکز نبوده و همه مراکز معرفی شده و نشده در وبسایت اسکن طب دارای رتبه و اهمیت خاصی در خدمت رسانی به بیماران میباشند.

در صورتی که مرکزی یا بیمارستانی از قلم افتاده است خوشحال خواهیم شد که آن مرکز را به صورت نظر در انتهای این مقاله معرفی نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ماموگرافی از لینک Mammography دیدن نمایید.

Comments

  • No comments yet.
  • Add a comment