بهترین مراکز سونوگرافی شیراز(12مرکز)+دریافت نوبت

سونوگرافی شیراز، مراکز سونوگرافی شبانه روزی در شیراز، مراکز خصوصی و دولتی سونوگرافی در شیراز، سونوگرافی ارزان در شیراز و بهترین سونوگرافی خانم در شیراز، بهترین متخصص سونوگرافی در شیراز، بیمه ها و قیمت سونوگرافی در شیراز و سریعترین نوبت سونوگرافی در شیراز را در این مقاله از اسکن طب و نحوه “دریافت نوبت از مراکز سونوگرافی شیراز” را بررسی خواهیم کرد.

شیراز در طول تاریخ ایران زمین بارها به عنوان پایتخت انتخاب شده و نام آن در لوح های به دست آمده از تخت جمشید نیز وجود دارد. به همین دلیل این شهر بسیاری از آثار تاریخی کشورمان را در خود جای داده و هر ساله میزبان گردشگرانی از کشورمان و سایر نقاط جهان است.بنابراین شیراز بعلت قطب گردشگری و جمعیت بالای آن مسائل بهداشت و درمان بسیار حائز اهمیت است.

در ابتدای مقاله توضیح مختصری درمورد مدالیته سونوگرافی و خدمات آن خدمت مردم عزیز شیراز و توریست های محترم میدهیم.
سونوگرافی در پزشکی به عنوان یک روش تصویربرداری تشخیصی به کار می‌رود و در تشخیص و بررسی مشکلات و بیماری‌های مختلف استفاده می‌شود.

ویژگی‌های یک مرکز سونوگرافی خوب

1- تجهیزات و فناوری پیشرفته: یک مرکز سونوگرافی باید دستگاه‌های سونوگرافی با کیفیت و تجهیزات پیشرفته داشته باشد تا تصاویر دقیق و واضح تولید شود. تجهیزات جدیدتر و پیشرفته‌تر می‌توانند کمک کنند تا در تشخیص دقیق تر و بهتری برای بیماران مؤثر باشند.

2- کادر پزشکی ماهر: یک مرکز سونوگرافی باید به دارا بودن پزشکان متخصص و ماهر در زمینه تصویربرداری سونوگرافی توجه کند. پزشکانی که تجربه و تخصص کافی در تفسیر تصاویر سونوگرافی دارند و توانایی تشخیص صحیح بیماری‌ها و مشکلات را دارند، امری بسیار حیاتی است.

3- تجربه در زمینه مختلف: یک مرکز سونوگرافی با تجربه و کارکرد در زمینه‌های مختلف از جمله اکوکاردیوگرافی، تصویربرداری بارداری، سونوگرافی اعضا و سیستم‌های مختلف بدن می‌تواند اطمینان بخش باشد. این به معنای داشتن تخصص در نواحی مختلف بدن است و به مراجعه کنندگان اجازه می‌دهد تا در یک مرکز تمامی نیازهای سونوگرافی خود را برآورده کنند.

4- محیط مناسب و راحت: مرکز سونوگرافی باید محیطی راحت و آرام برای بیماران فراهم کند. محیط پاک، دلنشین و مجهز به امکانات راحتی مانند صندلی‌های راحت و امکانات انتظار مناسب برای بیماران اهمیت دارد.

5- قابلیت همکاری با سایر تخصص‌ها: یک مرکز سونوگرافی مناسب باید قابلیت همکاری با سایر تخصص‌ها و ارائه خدمات مشترک با سایر مراکز درمانی را داشته باشد. این به معنای دسترسی به مشاوره‌های تخصصی و تعامل با سایر تیم‌های درمانی برای بهبود درمان و تشخیص بیماران است.

6- قابلیت ارائه خدمات فوری: در برخی موارد، نیاز به سونوگرافی فوری و ضروری است. بنابراین، مرکز سونوگرافی باید قابلیت ارائه خدمات فوری را داشته باشد و بتواند برای مراجعه کنندگان اضطراری، خدمات لازم را به موقع فراهم کند.

7- قیمت مناسب سونوگرافی: قیمت های مربوط به سونوگرافی می‌تواند متفاوت باشد. یک مرکز سونوگرافی مناسب باید قیمت های ارزان و منصفانه‌ای داشته باشد و از افراد تعرفه‌های واقعی را دریافت کند.
مهم است که در انتخاب یک مرکز سونوگرافی، به موارد فوق توجه کنید تا بتوانید از خدمات با کیفیت و مناسبی بهره‌برداری کنید.در ادامه به معرفی “بهترین مراکز سونوگرافی شیراز” میپردازیم.

مراکز سونوگرافی شیراز

در این مقاله از اسکن طب به معرفی تعدادی از مراکز خوب سونوگرافی در شیراز میپردازیم، اگرچه تعداد این مراکز میتواند بیشتر از این تعداد باشد، لذا به همین تعداد در این مقاله از اسکن طب میپردازیم.

1- کلینیک سونوگرافی و رادیولوژی شیراز پرتو

کلینیک تصویربرداری پزشکی شیراز پرتو با دارا بودن تمامی بخش های تخصصی از جمله سونوگرافی ، رادیولوژی، ماموگرافی، نمونه برداری و … یکی از مجهزترین و به روز ترین کلینیک های رادیولوژی و سونوگرافی شیراز و جنوب کشور می باشد. ساعات کاری کلینیک شیراز پرتو هفت روز هفته در دو شیفت صبح و عصر با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی می باشد. طرف قرار داد بودن با بیمه ها و ارائه دقیق ترین تصاویر پزشکی در کوتاه ترین زمان از جنبه های بارز شیراز پرتو می باشد.

اطلاعات تماس کلینیک سونوگرافی و رادیولوژی شیراز پرتو:
آدرس شیراز پرتو: شیراز، خیابان زند، حدفاصل بیست متری(هفت تیر) و فلسطین (باغشاه)، ساختمان آراد، طبقه 6، واحد 20
شماره های تماس کلنیک شیراز پرتو: 07132317191

2- مرکز تصویربرداری پزشکی تابش

تصویربرداری پزشکی تابش به عنوان یکی از پیشرفته ترین مراکز تصویربرداری کشور در بهار سال 1396 توسط وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی افتتاح گردید. این مرکز با در اختیار داشتن مدرن ترین تجهیزات تصویربرداری روز دنیا سونوگرافی های پیشرفته داپلر رنگی و چندبعدی سونوگرافی های تخصصی زنان و مامایی و با همکاری پزشکان متخصص و کادری مجرب در محیطی زیبا و منحصر به فرد آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی و هموطنان ارجمند می باشد.

بیمه های طرف قرارداد مرکز تابش: مرکز تابش طرف قرارداد با کلیه بیمه ها می باشد.
ادرس و شماره تماس مرکز تابش: شیراز، خیابان شهید فقیهی (صورتگر)، تقاطع معدل 07132311111

3- مرکز رادیولوژی و سونوگرافی فراپرتو شیراز

مرکزجامع تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی مداخله ای فراپرتو با استفاده از دستگاهای پیشرفته و مدرن تصویربرداری و پرسنل و پزشکان مجرب اقدام به تشخیص بیماریهای قسمتهای مختلف بدن می نماید. ویژگی منحصر به فرد این مرکز اقدامات تشخیصی و درمانی بطور همزمان می باشد.
مرکز جامع تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی مداخله ای فراپرتو . این مرکز با در اختیار داشتن دستگاها و تجهیزات پزشکی شامل سونوگرافی داپلر رنگی ، چند بعدی و…

ساعت کاری مرکز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7صبح تا 21 شب و پنجشنبه ها از ساعت 7صبح تا 19شب به غیر از روزهای تعطیل
نوبت دهی از طریق تماس تلفنی در این مرکز امکان پذیر نمیباشد.
نشانی و شماره تماس مرکز تصویربرداری فرا پرتو شیراز:
فارس- شیراز,بلوار زند ابتدای خیابان شهید فقیهی (صورتگر )جنب ساختمان کیمیا
مرکز جامع تصویر برداری پزشکی و رادیولوژی مداخله ای فراپرتو 07132020000
989300540070+

4- مرکز تصویربرداری پزشکی تابا

سونوگرافی در مرکز تابا با 3 دستگاه به روز دنیا همه روزه انجام میشود.
“لازم به ذکر است که هزینه های دریافتی در این مرکز مطابق با تعرفه های اعلام شده برای همه مراکز است و پیشرفته تر بودن دستگاه ها هیچ گونه وجه اضافی را برای بیماران به همراه نخواهد داشت.”

سونوگرافی شیراز تصویربرداری تابا

بیمه های طرف قرارداد: بانک سپه، بانک کشاورزی ،بانک ملت ،بانک تجارت، بیمه ایران ،تامین اجتماعی ،بیمه سلامت، نیروهای مسلح ،صدا و سیما ،شرکت فلات قاره، ملت ،بانک صادرات ،پارسیان آتیه سازان حافظ، بانک رفاه ایران، آسیا ، سینا ،پاسارگاد، بیمه دی
آدرس و شماره تماس مرکز تابا پرتوشیراز: خیابان فلسطین حدفاصل خیابان ادیبهشت و معدل 07132317803

5- مرکز تخصصی تصویربرداری دکتر معصومه حاجی پور شیراز

دارای بورد تخصصی رادیولوژی، سونوگرافی، سی تی اسکن، ام.آر.آی (دانشگاه شیراز) فلوشیپ تصویر برداری و رادیولوژی مداخله ای پستان (دانشگاه تهران)

سونوگرافی شیراز دکتر معصومه حاجی پور

ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 صبح تا 20 شب و پنج شنبه ها ساعت 8صبح تا 13 عصر
آدرس مطب : خیابان قصردشت، بعد از سه راه عفیف اباد، کوچه ۵۳، ساختمان نوین، طبقه ی ۵، واحد ۵۰۶
شماره مطب دخانم دکتر حاجی پور شیراز: ۷۱۳۶۲۶۶۱۰۴

6- کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی پارسه

یکی از کلینیک های رادیولوژی و سونوگرافی در استان فارس، کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی پارسه (دکتر سید محمد جواد هاشمی) در شیراز به شمار می آید. این مرکز آماده ارائه خدمات به متقاضیان است. تشخیص ناهنجاری های ژنتیک جنین، سونوگرافی تخصصی پستان، داپلر رنگی عروق مغزی و محیطی و سونوگرافی تخصصی عضلات، تاندون ها، اعصاب محیطی و آسیب های ورزشی از خدمات موجود در این مرکز است.

ساعت کاری کلینیک پارسه :در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 11 و 16 تا 21 خدمات خود را ارائه می دهد و در روزهای پنج شنبه و جمعه تعطیل است.
آدرس کلینیک پارسه شیراز:.فلکه اطلسی.روبروی خیابان بابا کوهی.ساختمان پزشکان بهار.طبقه منفی یک
شماره تماس کلینیک پارسه: 07132292320-07132292330

7- رادیولوژی و سونوگرافی ارم پرتو

یکی از مراکز دیگر برای سونوگرافی مطب آقای دکتر نعمت الله آفریدی هستند که یکی از پزشکان صبور و با حوصله هستند.
ساعت کاری مطب: شنبه تا پنجشنبه ساعت 15تا 21 شب جمعه ها تعطیل
شماره تماس مطب دکتر آ فریدی (ارم پرتو):07136212944

8- سونوگرافی و رادیولوژی دکتر سیروس سرحدی

اگر به دنبال مرکزی با پزشک با سواد و حاذق ، دقیق و خوشرو ، پرسنل خوش برخورد و پاسخگو با جدید ترین دستگاها می گردید ، این مرکز انتخاب مناسبی برای شما هست.

سونوگرافی شیراز دکتر سیروس سرحدی

ساعت کاری مطب:شنبه تا چهارشنبه ساعت 8تا 21 و پنجشنبه ها ساعت 8تا 14
آدرس مطب دکتر سرحدی: شیراز، استان فارس، شیراز، خیابان اردیبهشت
شماره تماس مطب: 07132317050

9- کلینیک رادیولوژی، سونوگرافی و ماموگرافی دکتر منصوره بهمنی:

*مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال رادیولوژی OPG ، تک دندان ، سونوگرافی
و دستگاه دیجیتال ماموگرافی دو بعدی و سه بعدی ( توموسنتز هالوژیک)
عکس رنگی از رحم و لوله ها ( هیستیر و سالپنگو گرافی)
*اولین مرکز ماموگرافی سه بعدی در جنوب کشور*
و مجهز به دستگاه سنجش تراکم استخوان و آنالیز بدن
بعنوان اولین مرکز مجهز به ماموگرافی سه بعدی (توموسنتزیس) در جنوب کشور آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز در جهت پیشگیری و غربالگری بیماریهای پستان می باشد.

سونوگرافی شیراز منصوره بهمنی

ساعت کاری مطب:شنبه تا پنجشنبه ساعت 9تا21 شب جمعه ها تعطیل
آدرس مطب: شیراز، قدوسی شرقی، حدفاصل کوچه 6 و 8، جنب دفتر پیشخوان دولت، ساختمان صبا، طبقه دوم، واحد 3.
شماره تماس: 07136488191

10- سونوگرافی دکتر محمد زارع شیراز

متخصص رادیولوژی و سونوگرافی
سی تی اسکن و ام آر آی
فلوشیپ تصویربردار زنان(بیماری های زنان، پستان، آنومالی و سلامت جنین، NT پیشرفته) از دانشگاه تهران
عضو انجمن رادیولوژی امریکا ( RSNA) و اروپا

سونوگرافی شیراز دکتر محمد زارع

ساعت کاری مطب : در روزهای زوج شیفت صبح و روزهای فرد شیفت عصر دکتر زارع در مطب حضور دارند.
شماره تماس مطب :07132331008
آدرس مطب: شیراز، شیراز، خیابان زند، حدفاصل بیست متری و صورتگر، نبش کوچه 43، ساختمان پزشکان فارس، طبقه 1

11- بیمارستان مسلمین شیراز

بیمارستان مسلمین بیمارستانی است درمانی وابسته به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واقع در شیراز، استان فارس بنای جدید بیمارستان در سال ۹۷ با ۱۷۰ تخت افتتاح گردید.
بیمارستان مسلمین شبانه روزی است و خدمات سونوگرافی هم انجام میشود.
آدرس و شماره تماس بیمارستان مسلمین شیراز: استان فارس، شیراز، استان فارس شیراز چهارراه خیرات،خیابان خیام07132135000

12- سونوگرافی درمانگاه بقیه الاه الاعظم

آدرس درمانگاه :شیراز ، دروازه کازرون، جنب شهرداری منطقه 2
شماره تماس: 07137399011
اسکن طب برای شما همشهریان عزیز شیرازی و توریست های محترم بستری فراهم کرده که به راحتی و انلاین بدون نیاز به حضور در مراکز نوبت سونوگرافی رایگان در شیراز را رزرو کنید.

در این مقاله از اسکن طب به بررسی برخی از مراکز تصویربرداری سونوگرافی در شهر شیراز، هزینه ها و تعرفه های این مراکز پرداختیم.

تعداد زیادی از مراکز سونوگرافی در شهر شیراز وجود دارد که میتوانند از بهترین مراکز سونوگرافی در شهر شیراز بشمار می آیند ولی با توجه به محدودیت معرفی همه آنها در این مقاله فقط به ذکر نام و لینک دهی به صفحات هر مرکز بسنده میکنیم.
1- سونوگرافی درمانگاه سپهر
2- سونوگرافی درمانگاه اقبال
3- سونوگرافی درمانگاه ولیعصر
4- سونوگرافی درمانگاه سروش
و……

این مراکز با داشتن تجهیزات پیشرفته و مدرن و با دستگاههای سونوگرافی به ارائه خدماتی با کیفیت و بررسی دقیق بدن افراد می‌پردازند.

در نهایت، این مراکز سونوگرافی مذکور تنها بخشی از بهترین مراکز سونوگرافی در شهر شیراز هستند. می‌توانید در صورت نیاز، با مشاوره پزشکان و اطلاعات تکمیلی در مورد مراکز دیگر نیز آشنا شوید.

هزینه و قیمت سونوگرافی شیراز و استان فارس:

هزینه سونوگرافی شیراز بسته به بخش خاصی از بدن یا یک تشخیص خاص متفاوت بوده و بسته به نوع سونوگرافی متفاوت است. تعرفه سونوگرافی شکم، سونوگرافی قفسه سینه، سونوگرافی بارداری، غربالگری جنین، سونوگرافی ریه، سونوگرافی کلیه و مجاری ادراری، سونوگرافی تیروئید، سونوگرافی پستان و انواع سونوگرافی کالر داپلر با یکدیگر متفاوت میباشد.

لازم به ذکر است هزینه های سونوگرافی با توجه به خدمات دریافتی بیمار و نوع بیمه پایه و تکمیلی و همچنین قیمت خدمات تصویربرداری،ممکن است برای هر بیمار تغییر کند.

سریعترین روش دریافت نوبت سونوگرافی شیراز

سریعترین و بهترین روش دریافت نوبت سونوگرافی شیراز و استان فارس، وبسایت تخصصی اسکن طب میباشد. شما از طریق اسکن طب میتوانید از بهترین مراکز سونوگرافی استان فارس و سراسر کشور نوبت دریافت کنید و جواب اسکن خود را نیز از طریق اسکن طب و سیستم ارسال جواب اسکن طب از طریق لینک دریافت کنید.

نوبت سونوگرافی شیراز

چرا دریافت نوبت سونوگرافی شیراز از اسکن طب:

*کاهش هزینه های بیماران در جهت دریافت نوبت و گرفتن جواب اسکن
*وجود مراکز مختلف تصویربرداری پزشکی در استان فارس و حتی سراسر کشور
*ارائه کاملترین بسته نوبتدهی و جوابدهی تصویربرداری پزشکی در ایران
*مراکز تصویر برداری ، سامانه نوبت دهی ، نیازمندی ها ، فروشگاه ، تجهیزات ، مقالات آموزشی و درخواست مشاوره و … از جمله خدماتی است که اسکن طب تسهیل و با مطمئن ترین و سریع ترین روش ها به بیماران یاری میرساند و در کنار آنهاست .
*آموزش های مرتبط به اسکنهای تصویربرداری پزشکی، آمادگی های قبل و بعد از اسکن در اسکن طب
*ارسال تصاویر و جواب اسکن با انواع مختلف فرمت مانند DICOM، PDF، JPG و غیره

Comments

  • No comments yet.
  • Add a comment