Request for Repairing

تعمیرات دستگاه ها و بوردهای تخصصی تصویر برداری پزشکی

 
پیچیدگی فنی دستگاه های تصویربرداری پزشکی بر کسی پوشیده نیست. به طوری که دستگاه های تصویربرداری پزشکی به نوعی در زمره دستگاه های High-Tec دسته بندی می شوند. از این رو، فرآیند تعمیرات از مرحله عیب یابی تا رفع عیب نیاز به دانش و تخصص بسیار بالایی دارد. دانش فنی در کنار تجربه زیاد می تواند گره گشای مشکلات بسیاری از مراکز تصویر برداری پزشکی باشد. تیم فنی اسکن طب با بهره گیری از دانش فنی افراد متعهد و متخصص و تجربه 30 ساله خود و همکاران خود در این عرصه، آماده ارائه خدمات، تعمیر و راه اندازی دستگاه های پیشرفته تصویربرداری پزشکی می باشد. 
صاحبان مراکز و دستگاه های تصویربرداری می توانند تنها با پر کردن فرم الکترونیکی زیر و ارسال آن، در کمترین زمان ممکن و با نازلترین قیمت ممکن از خدمات مختلف فنی تیم تخصصی اسکن طب بهره مند شوند. خدمات ارائه شده در بخش های مختلف تصویر برداری در ادامه شرح داده شده است.
 

تعمیرات بوردهای الکترونیکی دستگاه ام آر آی

 
برای صاحبان دستگاه های ام ار آی این جمله بسیار عینیت دارد: با تعمیر قطعات آسیب دیده MRI ، پول بسیار زیادی پس انداز کنید. تیم فنی اسکن طب افتخار دارد تا به عمده مدل های دستگاههای MRI از جمله GE ، هیتاچی ، فیلیپس ، زیمنس و توشیبا خدمات فنی ارائه دهد. تیم مهندسی ما قادر است تا جزئی ترین قطعات مورد استفاده در MRI را تعمیر و یا نوسازی کند. هدف ما ارائه خدماتی در سطح فنی بالاست. اما این تنها هدف ما نیست. یکی از مهمترین مسائلی که در روند کاری تیم ما اهمیت دارد، مساله تضمین کیفیت خدمات و پشتیبانی از مشتری است. چیزی که در حوزه تصویر برداری بسیار حائز اهمیت است و متاسفانه بعضا شاهد هستیم که از این نکته چشم پوشی شده است. 
 
اسکن طب تعمیرات کویل و قطعات MRI با کیفیت بالا را با کمترین قیمت ارائه می دهد. برخی از این خدمات تعمیری عبارتند از:
تعمیر و نوسازی بورد ها و مدارهای مربوط به MRI ، CT ، PET ، PET / CT ، ماموگرافی و همچنین سونوگرافی 
تعمیر و نوسازی برد SSM ، برد RF و ماژول CTVRC.
تعمیر و سرویس آمپلی فایرها، ماژول های گرادیان و کنسول های دستگاه های  GE ، فیلیپس ، زیمنس ، توشیبا و هیتاچی .
 

تعمیر انواع مختلف پروبهای سونوگرافی

با توجه به اینکه امروزه پروبهای سونوگرافی یکی از اجزاء پرکاربرد دستگاه سونوگرافی هستند، لذا این استفاده زیاد از پروبها باعث خرابی و فرسوده شدن آنها میشود.
تعمیر پروب سونوگرافی یکی از سریعترین و کم هزینه ترین روشهای بازیابی دستگاههای سونوگرافی است. تیم اسکن طب قابلیت تعمیر این پروبها را در برنامه کاری خود قرار داده تا شما بتوانید پروب خود را در سریعترین و با کیفیتترین روش تعمیر و بازسازی کنید.

Request for Repairing Form