قیمت ام ار ای در سال 1401 (+ قیمت با بیمه)

قبل از بررسی قیمت انواع اسکن ام ار ای در سال 1401 در این مقاله از اسکن طب بهتر است بدانیم امروزه دستگاه ام ار ای یکی از پرکاربردترین دستگاه های عکسبرداری پزشکی شده است. ام ار ای در ایران سالهاست که وارد شده است و امروزه در بسیاری از شهرهای کشور حتی شهرهای کوچک نیز حداقل یک دستگاه ام ار ای موجود می باشد.

اما اگر شما جزو کسانی هستید که به تازگی پزشک برایتان انجام یک ام ار ای را تجویز کرده ممکن است مهم ترین دغدغه تان قیمت ام ار ای است. شما می خواهید بدانید هزینه ام ار ای که می خواهید انجان دهید برایتان چقدر تمام می شود. اما قبل از این که بدانید قیمت ام ار ای شما چقدر می شود بایستی بدانید که قیمت ام ار ای شما از کجا تعیین می شود.

دستگاه ام ار ای 3

هزینه ام ار ای و به طور کلی سایر هزینه های تصویربرداری پزشکی هر ساله توسط وزارت بهداشت و علوم پزشکی کشور تعیین می شود. یعنی در ابتدای هر سال کارشناسان وزرات بهداشت بر اساس نرخ تورم سالیانه و هزینه های جاری مراکز، قیمت تعرفه های ام ار ای را تعیین و به صورت سراسری اعلام می نمایند. جدول زیر نرخ قیمت های اسکن های مختلف دستگاه ام ار ای برای سال 1401 شمسی می باشد.

قیمت انواع اسکن ام ار ای در سال 1401:

 

باید توجه داشته باشید که این قیمت های مصوب ام ار ای سال 1401 ممکن است در مراکز مختلف متفاوت باشد. بسته به نوع خدماتی که در مرکز ارائه می شود می تواند این قیمت ها قدری افزایش یا حتی کاهش داشته باشد. پیشنهاد ما به شما این است تا از طریق اسکن طب نوبت ام ار ای دریافت کنید. زیرا چنانچه شما به یکی از مراکز اسکن طب جهت انجام ام ار ای مراجعه کنید  خواهید یافت که فیمت های ام ار ای در این مراکز با تعرفه های مصوب برابر است. حتی اگر شما به یکی از مراکز اسکن طب مراجعه کنید و مبلغی بیش از این تعرفه ها از شما درخواست شود شما به راحتی می توانید از طریق پنل خود در اسکن طب اعلام شکایت کنید و پس از بررسی کارشناسان وجه اضافه به شما عودت داده خواهد شد.

سخن پایانی:

امیدواریم جدول قیمت انواع اسکن ام ار ای در سال 1401 که توسط تیم اسکن طب تهیه شده است برای شما کاربردی بوده باشد. در اسکن طب شما میتوانید بهترین مراکز تصویربرداری ام ار ای تهران و سراسر کشور را مورد مطالعه قرار داده و از آنها وقت ام ار ای دریافت کنید و فقط در زمان اسکن در مرکز حضور پیدا کنید.

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه
    اسکن طب اسکن طب جهت ارتباط بهتر و ارسال آخرین تخفیف ها و مقالات نیازمند به دریافت این مجوز از شماست.
    رد کردن
    اجازه دادن به اعلان ها